بازاریابی شبکه ای

طراحی لوگو شرکت بازاریابی Empire of the Eagles

طراحی لوگو شرکت بازاریابی شبکه ای Empire of the Eagles .

این لوگو برای یک شرکت بازاریابی شبکه ای طراحی شده است. المانهایی که در طراحی این لوگوی تصویری استفاده شده است، ارتباط مستقیم با مفهوم و هویت برند و همچنین زمینه فعالیت شرکت دارد.

در طراحی لوگو شرکت بازاریابی شبکه ای Empire of the Eagles مفاهیم زیادی گنجانده شده است اگرچه در ظاهر فقط تصویر یک عقاب دیده می‌شود. بالهای عقاب که به شکل دو حرف E که بصورت قرینه پشت به پشت هم قرار گرفته اند بعنوان دو حرف اول نام این برند یعنی Empire of the Eagles هستند.و نماد شبکه ای شکلی که بعنوان دم عقاب در پایین طرح قرارگرفته ، اشاره به زمینه فعالیت این برند یعنی بازاریابی شبکه ای دارد .

به عبارتی دیگر از نوک بالهای عقاب که رو به بالا هستند شکل نمادین تاج پادشاهی که اشاره به مفهوم امپراطوری، قدرت و ابهت دارد طراحی شده است و همچنین از در هم تنیده شدن بالها در قسمت فوقانی لوگو مفاهیم اتحاد، همدلی و اعتماد استخراج می شود. از طرفی فرم کلی لوگو بصورت قرینه طراحی شده است .

ترکیب بندی متقارن ، اگرچه القاء کننده حس استحکام، اعتماد، پا برجا بودن و اصیل بودن را به لوگو منتقل میکند. و همچنین شکل کلی لوگو که بصورت ایستاده است ، به القای مفاهیم ارتقاء و رو به رشد بودن کمک میکند. و رنگ بندی لوگو از ترکیب رنگ طلایی و یک رنگ تیره مایل به مشکی استفاده شده ، ابهت و مجلل بودن لوگو رو دوچندان میکند.

طراحی لوگو شرکت بازاریابی empire of eagles

طراحی لوگو شرکت بازاریابی Empire of the Eagles

پروژه های طراحی لوگو مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارهای مشابه

طراحی لوگو تهران پروتئین

طراحی لوگو تهران پروتئین

محصولات غذایی پوتئینی
طراحی لوگو شرکت ویرانت

طراحی لوگو شرکت ویرانت

طراحی لوگو پروتئین محصولات پروتئینی 1.2.3

طراحی لوگو پروتئین 1.2.3