طراحی لوگو محصولات غذایی کامبادن

طراحی لوگو محصولات غذایی کامبادن . حبوبات و غلات سورت شده و با کیفیت

کامبادِن شهری باستانی در شمال شهر کرمانشاه بوده‌است. طاق‌بستان یکی از آثار باستانی مهم این شهر است و بعنوان نماد کرمانشاه شناخته می‌شود.
در استراتژی این برند، استفاده از عناصر جغرافیای بومی برای ساختن هویت بصری منحصر به فرد، مورد توجه بوده است. طاق بستان بعنوان نماد اصلی کامبادن، از یک ساختار بصری مشخص و ساده برخوردار است. دو طاق با اندازه های غیر همسان، کنار هم که در دل کوه تراشیده شده‌اند.

این بنای تاریخی، به خودی خود خصوصیات گرافیکی را دارا است. به راحتی می توان با دو شیپ نیم دایره که یکی از دیگری کوچک تر است، المان تصویری این بنای تاریخی را ساخت.

اما چون این المان ساده در لوگوی برندهایی که در این محدوده جغرافیایی فعال هستند، زیاد به چشم می‌خورد، لازم بود برای ساخت لوگو ی این برند، خصوصیات منحصر به فردی به این المان فراگیر اضافه کنیم و یا به نحوی دیگر این لوگو را یونیک و اختصاصی طراحی کنیم.

ایده ما برای اختصاصی کردن این نماد عمومی، اضافه کردن یک لایه بعنوان سایه داخلی این طاق که می تواند هم عمق داخلی این بنا را نشان دهد و هم به لحاظ فرمی ، زیبایی بصری بیشتری به کار نهایی اضافه کند.

طراحی لوگو با طاق بستان

نتیجه نهایی

در نهایت به یک فرم ساده ، خوانا ، شاداب و خوشمزه برای این لوگو رسیدیم. فضای حسی لوگو، کاملا هم راستا با شخصیت برند و محصول شد و المان بنای تاریخی طاق بستان، به لحاظ فرمی هماهنگ با ساختار کلی لوگو طراحی و نهایی سازی شد.

لوگوتایپ انگلیسی هم بر پایه همین ساختار و فرم طراحی شد.

از شما دعوت میکنیم طراحی بسته بندی این محصول را در پست بعد ملاحظه فرمائید.

طراحی لوگو محصولات غذایی و حبوبات کامبادن

نمونه کارهای طراحی لوگو محصولات غذایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارهای مشابه

طراحی لوگو طلا فروشی و جواهرات sadaf gold gallery

لوگو طلا فروشی و جواهرات SADAF GOLD

طراحی لوگو تهران پروتئین

طراحی لوگو تهران پروتئین

محصولات غذایی پوتئینی
طراحی لوگو شرکت ویرانت

طراحی لوگو شرکت ویرانت