کابینت آشپزخانه

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب

سپهرچوب یک برند با سابقه درحوزه طراحی ، تولید و اجرای کابینت های لوکس آشپزخانه است.

طراحی این لوگو در سال 1388 توسط استودیو onlogo انجام شده است. این لوگو شامل یک لوگوتایپ ساده و خوانا از نام این برند است و همچنین یک تایپوگرافی ساده و مختصر از کلمه « سپهر » بعنوان نشان تصویری این برند طراحی شده است.

روش طراحی این لوگو

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب در قالب لوگوتایپ طراحی شده . یکی از نقاط قوت این لوگو علاوه برخوانایی و یکدستی فرمها، برداشت دوگانه ای است که به مخاطب می دهد. خطوط با فرم منحنی که ضخامت آنها در بعضی نقاط متغیر می شود حس تجملاتی بودن و لوکس بودن را القا می کند و فرمهای تیز و شکسته ی مثلثی شکل که معمولا در پایین لوگوتایپ و قسمت های اتصال حروف با یکدیگر ایجاد شده ، حس فنی بودن ، دقیق بودن، مهندسی بودن زمینه فعالیت برند را به مخاطب القا می کند. 

همچنین لوگوتایپ دومی که بیشتر در قالب آرم ایجاد شده و کلمه سپهر را بصورت کاملا خلاصه شده و گرافیکی ایجاد کرده بعنوان کانسپت اصلی برند مورد استفاده قرار می گیرد . از این بابت نیاز به خوانا بودن ندارد و بیشتر بعنوان Sign یا نشان اصلی برند در رسانه های مختلف تبلیغاتی استفاده می شود. 

در رنگ بندی طراحی لوگو کابینت سپهرچوب از دو رنگ قرمز و مشکی استفاده شده است. این ترکیب رنگ همواره القا کننده حس شیک بودن برند بوده و اگر به حافظه تصویری خود مراجعه کنید، در میابید که اغلب بوتیک ها و برندهای لوکس پوشاک و … از این ترکیب رنگ سود برده اند. 

یکی دیگر از تمایز های طراحی لوگو کابینت سپهرچوب که نقطه قوتی در زیبایی بصری این برند به شمار می آید ، پرداخت های گرافیکی است که برای برجسته به نظر آمدن کل کادر انجام شده . بصورتی که در نگاه مخاطب ، لوگو به شکل ژله ای براق و شفاف که از سطح نوشتاری برجسته تر است به نظر می آید . این پرداخت های ریز صرفا جهت یونیک نس شدن برند و همچنین القای بیشتر حس لوکس بودن، شیک بودن و تجملاتی بودن به مخاطب می باشد.

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب

پروژه های طراحی لوگو مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارهای مشابه

طراحی لوگو تهران پروتئین

طراحی لوگو تهران پروتئین

محصولات غذایی پوتئینی
طراحی لوگو شرکت ویرانت

طراحی لوگو شرکت ویرانت

طراحی لوگو پروتئین محصولات پروتئینی 1.2.3

طراحی لوگو پروتئین 1.2.3