کابینت آشپزخانه

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب

سپهرچوب یک برند با سابقه درحوزه طراحی ، تولید و اجرای کابینت های لوکس آشپزخانه است.

طراحی این لوگو در سال 1388 توسط استودیو onlogo انجام شده است. این لوگو شامل یک لوگوتایپ ساده و خوانا از نام این برند است و همچنین یک تایپوگرافی ساده و مختصر از کلمه « سپهر » بعنوان نشان تصویری این برند طراحی شده است.

روش طراحی این لوگو

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب در قالب لوگوتایپ طراحی شده . یکی از نقاط قوت این لوگو علاوه برخوانایی و یکدستی فرمها، برداشت دوگانه ای است که به مخاطب می دهد. خطوط با فرم منحنی که ضخامت آنها در بعضی نقاط متغیر می شود حس تجملاتی بودن و لوکس بودن را القا می کند و فرمهای تیز و شکسته ی مثلثی شکل که معمولا در پایین لوگوتایپ و قسمت های اتصال حروف با یکدیگر ایجاد شده ، حس فنی بودن ، دقیق بودن، مهندسی بودن زمینه فعالیت برند را به مخاطب القا می کند. 

همچنین لوگوتایپ دومی که بیشتر در قالب آرم ایجاد شده و کلمه سپهر را بصورت کاملا خلاصه شده و گرافیکی ایجاد کرده بعنوان کانسپت اصلی برند مورد استفاده قرار می گیرد . از این بابت نیاز به خوانا بودن ندارد و بیشتر بعنوان Sign یا نشان اصلی برند در رسانه های مختلف تبلیغاتی استفاده می شود. 

در رنگ بندی طراحی لوگو کابینت سپهرچوب از دو رنگ قرمز و مشکی استفاده شده است. این ترکیب رنگ همواره القا کننده حس شیک بودن برند بوده و اگر به حافظه تصویری خود مراجعه کنید، در میابید که اغلب بوتیک ها و برندهای لوکس پوشاک و … از این ترکیب رنگ سود برده اند. 

یکی دیگر از تمایز های طراحی لوگو کابینت سپهرچوب که نقطه قوتی در زیبایی بصری این برند به شمار می آید ، پرداخت های گرافیکی است که برای برجسته به نظر آمدن کل کادر انجام شده . بصورتی که در نگاه مخاطب ، لوگو به شکل ژله ای براق و شفاف که از سطح نوشتاری برجسته تر است به نظر می آید . این پرداخت های ریز صرفا جهت یونیک نس شدن برند و همچنین القای بیشتر حس لوکس بودن، شیک بودن و تجملاتی بودن به مخاطب می باشد.

طراحی لوگو کابینت سپهرچوب

پروژه های طراحی لوگو مشابه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارهای مشابه

طراحی لوگو طلا فروشی و جواهرات sadaf gold gallery

لوگو طلا فروشی و جواهرات SADAF GOLD

طراحی لوگو تهران پروتئین

طراحی لوگو تهران پروتئین

محصولات غذایی پوتئینی
طراحی لوگو شرکت ویرانت

طراحی لوگو شرکت ویرانت